گوگل چگونه از مطالب بروز حمایت می کند

محتوای سایت نیز یکی از مهم ترین راه های رسیدن به سئو می باشد که توسط بسیاری از موتور های جستجوگر قدرتمند مانند گوگل مورد استفاده قرار می گیرد و هر بار نیز این اتفاق بسیار غلیظ تر و قوی تر از گذشته خواهد شد و توسط گوگل ایندکس های سایت های بی محتوا کم تر و کم تر خواهد شد پس بهتر است مطالب را نیز بهینه نمائید

گوگل چگونه از مطالب بروز استفاده می کند

گوگل چگونه از مطالب بروز حمایت می کند

محتوای سئو شده و به روز چه کمکی به سئو خواهد کرد؟

آیا برای گوگل مهم است که پست ما چقدر بروز می باشد؟ قطع آری

همیشه محتوای بروز و تغییر کلی در محتوای وب سایت یکی از راه های رسیدن به نقطه ی مورد نظر است که می تواند بسیار قابل توجه قرار گیرد و سایت های زیادی نیز در صدد این هستند تا با انتشار پست های بروز خود به این موقعیت برسند و موفقیت بیشتری را نیز کسب کرده و در نتایج گوگل نیز به خوبی دیده شوند اما تمامی این کار ها نیز به همین سادگی که در متن می خوانید نیست و بهتر است در اینده نیز به فکر سئوی پست های وب سایت خود باشید و ان ها را نیز به صورت گسترده بروز کرده و از بهترین محتوا و موضوعات برای تولید و انشار در دنیای وب استفاده نمائید.

از سایت هایی لینک دریافت نمائید که مرتب بروزرسانی می شود

اگر سایت فروش بک لینک هستید بهتر است این را به خاطر داشته باشید که پست های شما همیشه باید بروز باشند و همین نیز می تواند به شما کمک کند که موفقیت بیشتری در فروش لینک های وب سایت خود به دیگران داشته باشید که یکی از راه های کسب درآمد در وب سایت بکوریتی نیز شناخته خواهند شد.

https://backority.ir/login.php?q=addsite

در صورتی که فروشنده ی بک لینک هستید بهتر است از سایت زیر استفاده نمائید و لینک های با کیفیت خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار دهید و قیمتی منصفانه نیز برای وب سایت خود و بک لینک های آن در نظر گیرید.

همین طور افرادی که می خواهند بک لینک های جدیدی را برای وب سایت خود خریداری کنند به یاد داشته باشند که خریداری از سایت هایی که لینک های بروزی را دارند و وب سایت خود را مرتب اپدیت می کنند بسیار بهتر است و باید در نظر داشت چنین اتفاقی در صورتی خواهد افتاد که وب سایت شما تمامی المان های گوگل را رعایت نماید.

کاربران در مورد بروز بودن مطالب شما قضاوت خواهند کرد

اگر به پست های پر طرفدار در دنیای وب سری بزنید می توانید مشاهده کنید که سایت های زیادی در سراسر جهان حضور دارند که رتبه نخست گوگل را به خود اختصاص داده و البته مطالب نابی را نیز در معرض دید کاربران قرار خواهند داد و همین نیز می تواند تاثیر بسیاری بر محبوب شدن و سئوی وب سایت ان ها داشته باشد.

اما سایت های پرطرفدار را اگر در مورد موضوعی خاص در گوگل دنبال کنید می توانید این را درک کنید که وب سایت های محبوب در رنک گوگل از کاربران نیز بیشتر استفاده می کنند و پست های ان ها کامنت نظر و یا همان بازخورد های زیادی خواهند داشت که بسیار نیز مورد بازدی و انتقاد نیز قرار می گیرند اما همین انتقاد می تواند انها را در جهت سازندگی رو به رشد پیش برد.

برخی مواقع نیز در نظر داشته باشید که گوگل مطالب قدیمی تر را نیز بهتر ایندکس خواهد کرد و ان ها را در نتایج نشان می دهد و این نیز بسیار جالب خواهد بود بدانید ربات های کاوش گر گوگل این مورد را به طور خودکار درک خواهند کرد و در ان ها از بهینه سازی وب سایت نیز استفاده خواهند کرد.

توجه داشته باشید سایت شما نیز بسیار مورد توجه این رسانه ها قرار خواهد گرفت در صورتی که به عنوان نخستین در بین موضوعات مطلبی را منتشر کرده و سعی بر این داشته باشید تا پست های مربوط به ان موضوع را نیز درون محتوا های مرتبط قرار دهید زیرا می توان این را در نظر گرفت که وب سایت شما سئو را بهتر رعایت کرده است البته این گزینه همیشه نیز به همین شکلی که فکر می کنید نیست، البته که اگر یک سایت تولید محتوای دانلود هستید کاری به مراتب سخت تر را در پیش دارید زیرا تولید محتوای بروز و البته سریع تر از دیگر وب سایت ها برای این دسته بندی از سایت ها بسیار مهم تر در نظر گرفته می شود و شما باید به ان ها توجه ویژه ای نسبت به دیگر پست های سایت های دیگر داشته باشید.

همینطور همیشه سعی بر این داشته باشید محتوای اصلی وب سایت و سیستم اماری را نیز بروز تر نگه دارید به طوری که صفحه ی نخست شما هر ماه بروز تر از ماه گذشته باشد تا گوگل سایت شما را مرده به حساب نیاورد و پس از مدتی دست از ایندکس وب سایت شما نکشد که می تواند اسیب بسیاری به سایت شما زده و بروزرسانی سایت شما پس از مدتی را بی اثر نماید که البته نتایج بسیار بدی را نیز در پیش خواهد داشت و مشکلات زیادی را نیز به وجود می اورد.

اما می توان به وضوح کامل این را متوجه شد که گوگل وب سایت های زیادی را نیز به دلیل محتوای اسپم گونه از دنیای جستجوی خود دور می کند و سعی بر این می کند پست های قدیمی تر را در مورد این موضوع نمایش دهد.

اما ایا در نظر دارید وب سایت های زیادی نیز وجود دارند که پیش از شما موضوع مورد نظر را تبدیل به پست کرده اند؟

تکلیف این سایت ها در مقابل این پست ها چیست؟ بهتر است بدانید این گونه پست ها را باید شما به شکل دیگری و به صورت بهینه تر ویرایش کرده تا گوگل توجه اش به شما جلب شده و از مطالب وب سایت شما بجای تکرار بسیاری از سایت ها که محتوای تکراری نوشته اند را به جا بیاورد.

بازار یابی محتوا های شبکه ی اجتماعی را نیز به هیچ عنوان درون وب سایت خود دست کم نگیرید و سعی بر این داشته باشید ان ها را بهینه تر از گذشته استفاده کرده و از سئوی شبکه ی اجتماعی گوگل پلاس نیز غافل نشوید که توسط ایندکس های گوگل بسیار مورد توجه قرار خواهد کرد و سئوی شما را تحت تاثیر محبوبیت در بین مردم در دنیای وب قرار خواهد داد که بسیار مهم می باشد.

سخن آخر...

پست های زیادی نیز در مورد یک مضمون منتشر می شود اما همیشه پستی محبوب تر خواهد بود که از نظر موتور های جستجو مانند گوگل جامع تر و کامل تر و البته پرطرفدار تر در شبکه های اجتماعی بزرگ باشد.

مطالب جدید سایت ها

گوگل چگونه از مطالب بروز حمایت می کند


سئوی کلاه سفید نیز اهمیت بیشتری به سئوی مطالب خواهد داد/ 0 نظر / 68 بازدید